Aupair se hlásí do služby!

Já jako aupair aneb kterak to (podruhé) začalo.

Rozchod. Klasika. No dobře, nebyl to ten hlavní důvod. Každopádně zapříčinil, že se vše událo tak rychle.

Na konci srpna jsem si opět vytvořila profil na webu http://www.aupairworld.com. Za mě tak skvělý, že jsem ani nepotřebovala zkoušet další. Ale do budoucna, bych ráda prozkoumala i ostatní weby. Například Gumtree či Great aupairs. Když už Vám o tom píšu, tak ať Vám to trochu usnadním. K tomu jak samotný aupairworld funguje se ještě určitě vrátím.

aupairworld

Po desítkách obdržených zpráv a několika Skype callech s rodinami, jsem našla tu nejlepší. Teda pro mě nejlepší. Kritéria máme jistě každý odlišná. Byla jsem ochotná odjet hned po vyřízení nutných formalit. Naštěstí pro mě byla rodina trpělivá. Takže jsem v Čechách zvládla oslavit narozeniny i se zúčastnit promoce. No a dál? Podat výpověď v práci, vyřídit resty, vyřešit pojištění, nahlásit odcestování lékařům, koupit jednosměrnou letenku a bylo to. Snazší než se zdálo, že?

Nejtěžší je se k tomu odhodlat. Opustit všechny ty jistoty i  známé nejistoty. Opustit ten kurník, kde si již několik let sedíme na vajíčkách (pánové odpustí takové přirovnání). Odjet i s vědomím, že za sebou mnoho necháváme. Najít v sobě tu sílu a nebát se něco zažít. Může to být hrozné, může to být skvělé. Posílí Vás to i to. Není to pořád a pokaždé jenom pohádka. Občas mě přepadne takový homesick, až bych nejradši hned skočila do letadla. Ale druhý den je vždycky jasnější. A ten pocit? Třeba ten, který právě prožívám? 🙂 Tak ten se ani popsat nedá. Je mi prostě báječně.. Jo a taky je pátek..

273F7ADD-B702-4EC1-9F5C-3B71128045A3
V klídečku dělat to, co Vás baví! To je štěstí.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s