Nemožné možným

Víte co je nejlepší na dělání věcí narychlo? Nestihnete se tolik nervovat. Nepanikaříte. Jste smíření s tím, že třeba něco zapomenete. Třeba i něco důležitého. No co, to je prostě riziko špatného time managementu. 

 Takže proč nemít měsíc do odletu, když máte před sebou dva měsíce do spravení šestky? Tou, kterou se zubařem řešíte už tři měsíce? No aby byla hotová za dva týdny!!! Nemožné je najednou možné. Není to paráda?
Jdete se odhlásit na zdravotní pojišťovnu a zjistíte, že nemáte zaplacené pojistné za srpen. Ovšem září zaplacené je. Jak je to možné, když jste celou tu dobu zaměstnáni? Co byste normálně řešili měsíc, je vyřešené za dva dny. Proč? Protože za dva dny už nebudete v ČR.
O tom, že jsem se po letech dostala k vypovězení smlouvy s T-mobile nemluvě. Mimochodem neznáte někdo službu Kaktus? Info ke mě! Zpět k tématu. Takhle se to dělá efektivně! Chápete.?
Je úplně fuk, že s sebou nemám nepromokavou bundu, oblíbené pero nebo k dvacetinám darovaný vibrátor. Já jsem tady! Dokonce pojištěná! Snad bez průšvihu.

Naštěstí je dnes možné řešit mnoho věcí i na dálku. Včetně toho pojištění..

Když ten svůj odjezd vezmu zpětně, jako bych to ani nebyla já. Míněno – nesbaleno tři týdny dopředu a dvacetkrát nepřerovnáno.

Zajímavý poznatek to rozhodně přineslo. Dělat věci na poslední chvíli, není úplně špatný. A já zřejmě musím přestavět svůj žebříček hodnot. Ne na nezodpovědně, ale na méně než pedantsky.

M.

 AA2E0773-369D-47D7-8C7E-31C23828719D.jpeg

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s