Time flies!

Čas běží. Vlastně se spíš řítí. Skoro byste někoho podezírali, že ho schválně zrychluje. 

Je to jako včera. Místo na stranu řidiče, sedáte na sedadlo spolujezdce. Jediná trasa, kterou víte z hlavy je ta k autu před barákem. Hystericky brečíte, když Vám nejde zapnout navigace. A když za “good morning” následují další slova, je Vám, mírně řečeno, špatně od žaludku.

No a teď jste tady. O čtyři měsíce později. Dobře, tak já jsem. A kde, že teda jsem? Otevírám si účet v bance (ten u HSBC zdá se býti tím pravým). Zařizuji číslo pojištění (takzvané National insurance number). Jezdím se psem k veterináři a s autem do servisu (Rover opravdu není ta nejlepší volba). Jo a taky třeba obcházím sousedy kvůli náhradnímu klíči od domu, ale o tom jindy.

Nic extra, říkáte si? Ba ne, úplně naopak. Jste-li v zahraničí, je každý sebemenší úkon úspěchem a velkým krokem kupředu. Každý den narážíte na situace, které Vás motivují a postrkují dopředu. Nemluvě o lidech, kteří Vám otevírají nové a nové obzory. A vzhledem k tomu, že ke štěstí a oslavě stačí i tak málo, jako registrace u lékaře, tak bacha na přílišnou konzumaci bublin. 🙂

London Eye behind. 🙂

Bloody Rosa

 

Funny I have no idea WHO

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s